Hodnocení 10 nejlepších golfových hřišť
Hodnocení 10 nejlepších golfových hřišť

Hodnocení 10 nejlepších golfových hřišť v Čechách a na Slovensku

Česká republika i Slovenská republika jsou země, kde golf slibuje. Golf má více než 110letou historii. První hřiště na našem území vzniklo v Karlových Varech v roce 1904, ještě z dob Rakouska-Uherska, a další bylo vybudováno o rok později ve městě Mariánskán. Po většinu 20. století jsme od golfu moc neočekávali, ale po roce 1989 jsme se vyvinuli v golfovou velmoc ve střední Evropě. K dispozici jsou dobře vybavená golfová hřiště, mistrovská hřiště, tréninkové akademie, simulátory a haly. Také neustále přibývají nové kampusy, takže je těžké vybrat ten nejlepší.

Každý rok se na toto téma provádí několik různých průzkumů s různými výsledky. Proto jsme pro náš přehled vybrali hřiště nesporné kvality a dlouhodobě prověřená. Připravili jsme pro vás přehled 10 nejlepších golfových hřišť v České a Slovenské republice, která stojí za to navštívit.

Čtenáři Golf Digest C&S Magazine poskytují nejhlubší poznatky. Oproti jednotlivým ročníkům nedochází k zásadním změnám.

Věříme, že tento seznam je kvalitní a výsledné uspořádání je založeno na našem subjektivním posouzení. Klidně s tím nesouhlaste nebo diskutujte.

Zde je tedy seznam:

Albatross Golf Resort
Loreta Golf Club Pyšely
Penati Golf resort
Panorama Golf resort
Golf resort Black Bridge
Ypsilon Golf Liberec
Golf resort Black Stork
Royal Golf Club Mariánské Lázně
Golf club Hluboká nad Vltavou
Graz Bear Golf course

About Frantisek Honsa

Většinu svého volného času trávím na greenu. Je to možnost užít si skvělou zábavu a ještě při ní narazit na zajímavé lidi. Pokud potřebujete parťáky pro hru, neváhejte se mi ozvat a jistě něco vymyslíme.

Check Also

Hodnocení 20 nejlepších golfových hřišť

Ahoj všichni!

Vítejte ve WordPressu. Toto je náš první příspěvek. Postupně začneme s tvorbou golfového webu.